Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Chemotox vs Leguán lehet...

Chemotox vs Leguán lehet komolyabb baj?

Figyelt kérdés
Pár napja bemászott egy tücsök a terkóba és bebújt a vízesés feletti repedésbe. 4napig elbírtam viselni, hogy ciripelt de ma már muszáj voltam csinálni vmit. Úgyhogy "Igi"-t kivettem , és chemotoxal befújtam a repedésbe. A tücsök 1,5 óra múlva már halott volt. Egész nap szellőztetve volt de mivel már viszonylag hideg van meg a páratartalom se az igazi a szobába visszaraktam a leguánt. Félek mert még mindig érzem a chemot:S Sztetek lehet vmi baja?:S
2012. ápr. 3. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A leguánt mért eteted tücsökkel, az növényevő állat okos...-.-"

2. Mért nem ölted meg egy csipesszel vagy akármivel, mért kellett chemoval be fujni, főleg bent ott ahol lakik...

Ennek ellenére remélem hogy túl éli, de a vizet meg kajáját mindenféleképpen cseréld ki neki!

2012. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én a helyedben kimosnám a terkót meg csinálnék egy talajcserét. Ha legközelebb nem találsz egy tücsköt inkább égess borászati kénszalagot, mert azt hamarabb ki tudod szellőztetni. Egyébként Al Capone: a két évnél fiatalabb leguknak még szükségük van az állati fehérjére meg a minél változatosabb étrendre, később viszont már tényleg veseproblémákat is okozhat.
2012. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol se, hogy tücsökkel etetem. Akár kintről is mászhatott be:) de amúgy pókjaim eleség állatai a tücskök és egynek sikerült beszöknie, igazi kis "Hudinik"... Az pedig téves, hogy szükségük van állati eredetű kajára is. Enyém olyan 8 hónapos lehet, de hogy rovart nem enne az szinte biztos. Na de témára visszatérve, egyelőre úgy fest nincs semmi baja Iginek szerencsére, bár igaz legközelebb azért valami humánosabb módszert választok de hát na...muszáj volt Köszönöm a válaszokat. Ui: Mondjuk a kérdésem így lenyugodva, elolvasva elég gáz...még jó hogy lehetne baja...
2012. ápr. 9. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!