Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sárgafülű ékszerteknősnek jó...

Sárgafülű ékszerteknősnek jó ez az étrend?

Figyelt kérdés

Van egy 4cm hosszú nőstényem és egy 5cm hosszú hímem.

2 naponta etetek

Kedd fehér hal és tp

Csüt. Alma Saláta

Szombat:Fagyasztott hal répa

Vasárnap:Kicsike csirkemell.


2012. ápr. 11. 18:33
 1/2 csibexke ***** válasza:

ezt én sose értettem hogy miért kell az állatokat minden félével tömni,amihez semmi közük.


Csak abból indulj ki kedves kérdező,hogy ezek az állatok és milyen területen élnek,mit talál ott.

Ezesetben tavas és mocsaras helyen élnek,tehát a csirkemell tuti nem a legjobb neki,hogy szépen és egészségesen fejlödjön.


Nálam a fő táplálék a fagyasztott hal amit bányatóból horgászunk,ami jön. Elötte az intersparban vettünk kilós kiszerelésben,de az van vagy 3-4000 ft.

A leg drágább a száritott hal az állatosoknál,mert kiszámoltam hogy kilója 20.000 ft-ra jönne ki :) és szinte semmit sem ér :) max néha nasinak jók ezek a száritott dolgok,de a fő kaja a fagyasztott hal felolvasztva belestül szálkástul.


Eredmény: nem betegek,páncéljuk kemény,elég aktivak is :)

2012. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 matuka10 válasza:
végulis igen a lényag a változatosság
2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!