Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hol tudnék gőtét vásárolni? A...

Kittymut kérdése:

Hol tudnék gőtét vásárolni? A vágyam alpesi gőte lenne hol szerezhetném be ezt a fajtát? (tudom, hogy kétéltű! Azt is, hogy védett Mo-on)

Figyelt kérdés

#akvaterrárium #kisállat #gőte #triturus alpestris
2012. ápr. 27. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szlovákiában árulnak pettyes gőtét. Azt nem tudom, hogy alpesi gőtét árulnak-e mert eddig nem foglalkoztattak a gőték. Inkább a teknősök. Remélem segítettem. :)
2012. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az alpesi mindenhol védett!
2012. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, láttam videót akváriumban tartott alpesikről ezért is gondoltam, hogy lehet beszerezni.
2012. ápr. 28. 12:04
 4/7 lasius ***** válasza:

Természetesen miden beszerezhető.

Védett állat révén ENGEDÉLYKÖTELES!

Ennek hiányában bűncselekmény a tartásuk!

2012. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Virry ***** válasza:
Nem javaslom tartani, mert védett. Nem tudom hogy felétek vannak állatvédők, de felénk már voltak... :O
2012. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínű maradok a tűzhasúnál. Köszönöm
2012. máj. 7. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alpesi mindenhol védett,kivéve az Európai Unión kívül.Nagyobb német börzéken szerezhetsz be legálisan...Máshol ne is,mert az már bűntény,arról nem is beszélve,hogy egy kis alpesi gőte eszmei értéke 50.000 forint...
2012. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!