Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A ti teknősötökkel is volt...

A ti teknősötökkel is volt olyan hogy több napig nem evett? Az enyém hétfőn evett utoljára. Ez baj, vagy normális?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 19:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát, igen, lehet.

De pézsmatekim sosem volt, így sajnos nem tudom. :( (De amúgy nagyon édik!! :))

Szerintem semmi baja egyébként, szóval ne aggódj nagyon, de az nem baj, ha az orvos is megnyugtat!

Majd lehet, hogy ad neki egy vitaminszurit, azt néha szoktak "csak úgy" is, jót tesz nekik. Nem azt mondom, hogy össze kell őket szurkálni, olyan két-háromévente szokta mondani, hogy na, akkor ad nekik egyet (már, ha beleegyezem persze, mert mondhatod, hogy nem akarod!), mert így, ha esetleg valamiből nem kaptak eleget, ez pótolja. Az immunrendszerüknek jót tesz.


Azt elképzelhetőnek tartom, hogy a környezetváltozás - főleg esetleg az utazás - viselte meg kicsit.

De helyre fog jönni biztosan. :)

2012. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egyedül tartod? Az is lehet, hogy magányos. Lehet, hogy az én teknőseimnek azért nem volt sose semmi baja, mert szeretik a társaságot. Én kettőt tartok, egy hímet és egy nőstényt (legalábbis azthiszem, mert az egyiknek irtónagy körme van, a másiknak meg pici). Szerintem igenis társas lények. Mindig hátranézek hozzájuk, egymással foglalkoznak. Udvarolnak, köröznek, kergetőznek és (a legviccesebb) egymás hátán napoznak. Lehet, hogy depressziós a tiéd. Minden teki egyéniség és ugyanúgy szüksége van a társaságra, mint nekünk.
2012. jún. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 nusz ***** válasza:
ketten vannak :) jól is érzik magukat együtt :) hát majd meglátjuk remélem nem lesz gond, amúgy sokszor csinál olyat hogy az etetőtáljában nem akar enni, de bent az akváriumban igen :S :) ja meg pár napja párosodtak vagy legalábbis próbálkoztak úgyhogy tényleg remélem hogy nincs semmi baja :)
2012. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Külön enni az enyémek sem szerettek soha, szóval lehet gyakrabban takarítani őket, mert a külön etetés nem működik...


Tényleg semmi baja szerintem, de vidd orvoshoz, hogy megnyugtasson. Az arra is jó, hogy megnézi, rendesen fejlődik-e, találgat, hogy fiú-e vagy lány (pl. nálunk kiderült, hogy három lány jut egy fiúra, pedig eddig 2-2-t feltételeztünk :D)

2012. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 nusz ***** válasza:
hát párosodtak legalábbis úgy csináltak akkor ő a fiú :) eddig amúgy ettek rendesen kint a másik mindig enne ha kint van ha bent őt nem zavarja , mindenesetre köszönöm a segítséget :)
2012. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ez az udvarlás-dolog (szembe úszás, körömrezegtetés...) még nem jelenti szükségképpen, hogy különböző neműek. Komolyan. :)
2012. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!