Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőket nem kell élő...

Milyen hüllőket nem kell élő állattal etetni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 22. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
leguán : saláta , pitypang,eper
2012. jún. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
meg a szárazföldi teki és a tüskésfarkú agáma , én ennyit tudok , ha segitettem adh a egy zóldet
2012. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
hát az hogy nem kell az merőben túlzás!!!! nem hiszem hogy egy leguán eléldegél salátán egész életében... meg azt sem hogy egy agáma.. egy teknősnek is kell amugy adni just sayin...
2012. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Akkor olvass a wikin , 'llatorvos ismim tart az általam felsorolt állatok közül mindegyikből , tudod-e hogy a leguán

meg a tüskésfarkú agáma bélbetegségeket kaphatnak a hústól.

Az én állatorvos ismerősöm azt mondta hogy a leguánnak vészhelyzet esetén ha nem akar magátol enni akkor kyell neki

adni egy két állatkát hogy jusson fehérjéhez de azon kivül

egyik állat sem eszik rendszeresen húst , gyümölcsoket és egyes virágokat és zöldségeket esznek.

2012. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Platypus ***** válasza:
A görög teknős növényevő, a vízi teknősöket meg lehet fagyasztott hallal is etetni.
2012. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
milyen húsról beszélünk?? tücsökről vagy csirkéről? csakmert rohadtul nem mindegy.. :D de jó akkor örülök hogy az állatorvos ismikéd nem ad nekik élő eleséget.. bizos nagyon szupi az életük.. csak mielőtt löknénk a hülyeséget ki a szánkból gondolkozzunk előtte és tudjuk meg mik az állatok élet feltételei és mivel kell őket etetni!
2012. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jaa és leguán hol él? hááát tavakban szóóval halat eszik, de itt már nincs logikus gondolkodás és lesz@rjuk a természet rendjét, a bélműködésről tudunk, de semmi másról.. és néz utána a "wikikéden" hogy a görögteknősnek is kell fehérje és lisztkukacot, gyászborgárlárvát és egyebet is adni kell nekik.. és ne dőljetek már be annak a mértéktelen sok sz@rnak ami ömlik elétek.. gondolkodjatok.
2012. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Egy bobtail nevű tobozra hasonlító hüllőről tudok, de hazánkban sajnos nem lehet kapni :( de az állatkertben bpn van belőle 2 :D Nekem is van görögtekim, imádják a nyers májat meg csirkét, szárított halat és az eprescsokit :D (véletlen előlhagytam és azonnal becserkészte :D) amúgy lehet már kapni konzervtücsköt meg kukacot, veszel hozzá spéci etetőtálat, ami rezgeti a kaját, mintha élne és akkor nem kell élővel etetned. Bár szerintem a tücsökkel etetés nem vészes, ha ez még belefér, akkor az ausztrál levelibékát ajánlom, kétéltű ugyan, de nagyon barátságos és kézhezszoktatható, továbbá tudja változtatni a színét barna és zöld között, néha kék is :)
2012. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Leguán tavakban ????? A tengeri leguánra gondolsz ?? az bizony algár eszik.És platzpusnak igaza van.
2012. jún. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nos akkor, hogy a görögteknősös vitát lezárjuk: 8. válaszoló

az hogy kell adni nekik állati eredetű fehérjét azt nem fogom tudni én sem megállapítani és Te sem. amugy nekem is van agámám és elég sok ismerősőm van ebben a szakmában, ha ezt lehet így nevezni, nem állítom és nem is állítottam, hogy csak állatokkal lehet őket etetni, de az, hogy csak növényekkel kell őket etetni az téves.. főleg az agámát. de ha remegős alultáplált állatot akar valaki annak viszont hajrááá:)

2012. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!