Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan tudok ehez hasonló...

Anna210 kérdése:

Hogyan tudok ehez hasonló vagy ilyen teknős napozót készíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet szeretnék csinálni csak nem tudom hogy kell

Ha valakinek lenne elképzelése róla és adna egy bővebb leírást az elkészítéséről az nagyon megköszönném!


Azt tudom hogy kell hozzá Egy CD tok, 2db kiselejtezett autóban használandó napvédőről való tapadókorong,pár marék kavics és egy db műanyag filctoll külső.



2012. jún. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem, és ahogy én csinálnám, a cd tokot bevonnám vastagon szilikonnal, és abba nyomkodnám a kavicsokat... ha jól megcsinálod a szilikon nem fog látszódni, de elég dekoratív, és a célnak megfelelő lesz... filctol helyett egy nagyobb kavicsot tennék oda, ami tartja a mászókát....
2012. jún. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, nagyon ötletes :]

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan van odaragasztva a kavics.

2012. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én odaragasztanám szilikonnal az üveghez a CD-tokot
2012. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megcsináltam nem pont ilyet de ez alapján. Ja és fbs ragasztóval ragasztottam oda
2012. júl. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!