Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska és teknős egy lakásban?...

Macska és teknős egy lakásban? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Teknőseink évek óta vannak, most viszont lett egy kis cicánk is. Mondanom sem kell, nagyon érdeklődik és "játszana" velük...Hogyan védhetnénk meg a tekiket, hogy akkor se legyen bajuk, amikor nem vagyunk otthon?? :S
2010. júl. 7. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia :)

Nekem is van 1 tekim , és egy 12 hetes kismacskám , aki már igen eleven :)

Mi csináltattunk ilyen rácsot az akvárium tetjére, amin a macska nem tud benyúlni , és lelökni róla !

Néha nézegeti a tekimet , de úgy nem érdekli. Kb.5 percet nézegeti , de aztán otthadja :D

2010. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van teknősöm és macskám. Az akváriumot rácsozd el ugy hogy a macska bene nyuljon.
2010. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nalunk a macskak bejarnak az terrariumba - nem bantjak a teknost. Csak beleisznak a vizebe -_-! *Hulyemacskak* ^_^
2010. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Fúj, és ha beleiszik, attól nem lehet baja?


Hogyan rácsozzam be? Mert a száraz részre oda van irányítva egy lámpa, az alatt szoktak este napozni.

Lehet kapni pl. állatboltban vmi műanyag hálót erre a célra?

Vagy ti házilag oldottátok meg?

2010. júl. 7. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugi nem lesz tőle semmi baja....én régen voltam igy amikor még volt macskám,.... játszott a teknőssel de nem bántotta mert az mindig behuzta mindenét a páncélba és igy a macska nem tudott hozzáférni....egyébként sszerintem inkább csak kíváncsi....nem feltétlenül szükséges elrácsozni az akváriumot... :)
2010. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat, elmeletileg a teknos is abban furdik, szoval, nem szabadna hogy baja legyen - de elhiheted, en sem tamogatom ezt a "zsenialis" otletuket.

De nalunk egy ilyen "mini vizeses" jellegu ize van kialakitva a szurotol elvezetett viznek, az meg csobog, azert meg odavannak.

(jah igen, "termeszetesen" ebben a terrariumban van vizszuro).

2010. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Majd egyszer kiveszi a teknőst , akkor majd nézhetsz.
2010. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 20:16.

Engedd meg, hogy meghajoljak a joindulatod elott - egyszer olyan helyen mutatod ki, ahol fizikalisan is hozzadferhetnek, es akarnak is - "aztan nezhetsz".

2010. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

20:33

:DDD ott a pont.


A használható válaszokat köszönöm! Valószínűleg a biztonság kedvéért teszünk a tetejére vmi műanyagháló-szerűt ha nem vagyunk otthon.

2010. júl. 9. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!