Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan fogjak gyíkot házilag?

Hogyan fogjak gyíkot házilag?

Figyelt kérdés

#gyíkfogás
2012. júl. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon az összes hüllő és kétéltű védett,ne fogd meg !
2012. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Magyarországon védett minden hüllő és kétéltű,de bevallom én is néha megfogom őket.Nem nehéz,de ha még kezdő vagy inkább ne fogjad meg őket mert könnyen kárt tehetsz bennük.
2012. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban valahogy kézzel fogtam egy gyakot, bevittem a lakásba és felszaladt a függönyön. Aztán anyám kinyitotta az ajtót és később kiment a gyík. Legutóbb akartam fogni egy fali gyík szerűséget, de az nem sikerült, ültem mellette vagy fél órát, párszor kijött a kövek alól, de ahogy nyúltam felé, mindig vissza szaladt.
2012. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
gyakot > gyíkot
2012. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ
2012. júl. 23. 19:18
 6/7 anonim válasza:
Én félek a gyíktól meg nálam amelyiket mindig megakartam fogni, levált a farka és elszaladt. De osztálytársaim a suliban vhogy megbírtak fogni 1-et. :)
2012. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csajok2001 ***** válasza:
Fogsz egy dobozt,két szélén vágsz egy kis ajtót,aztán az ajtó papírból belülre,rögtön a vágás után ragasztod.így ha bemegy a gyík,az ajtó csak befelé nyílik
2013. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!