Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatot tartsak és miért?

Milyen állatot tartsak és miért?

Figyelt kérdés

tartása, etetése, ára stb.

:)


2012. júl. 27. 09:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Hüllőre gondoltam :)
2012. júl. 27. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tarts hüllőt...semmi értelme mert nem babusgatásra valók így csak díszek lennének...és ez pénz kidobás...

Főleg hogy az emberek többsége amíg uj addig foglalkozik vele aztán meg minek


a hal a másik aminek már abszolut semmi értelme...ott van dísznek,kivenni nem veheted,csinálni se tudsz velük semmit...csak nézed hogy uszkálnak az akváriumba és veszed nekik a kajàt meg a berendezést....


De ha nagyon akarsz egyet akkor gőte vagy ilyesmi...a szomszédom is azt tart

nem tudom mennyi az ára de nem gazdag az illető tehát biztos olcsón szerezte be

2012. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tropicolotes - törpe gekkót, mert ők csak 5 centisek, be lehet nekik rendezni mondjuk egy 70 literes sivatagi terráriumot. Hozzájuk képest ott nagy a hely, futkározhatnak benne sokat.
2012. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ékszer teknőst! én az állatkereskedésbe 4000-ért vettem! nemis olyan drága a tartása szóval szerintem azt vegyél!:D
2012. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!