Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés
Egy terráriumi állatot szeretnék ondolkoztam hogy madárpók vagy kígyó meg egyéb gyíkfélét tartsak de melyik igényel kevesebb gondoskodást és melyiket egyszerübb tartani.ha esetleg tudsz más állatot akkor megirhatod
2011. dec. 26. 13:28
 1/5 jegesmedve12 válasza:
szerintem tarcs hőrcsőgöt vagy egeret a pók is jó vagy a kígyó nem tudom mire vágysz de szerintem hőrcsőgöt tarcs. Ha gondolod kérdez meg egy állatkereskedésben. Vagy csak nézd meg milyen állatkák vanak.
2011. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemérdekel hogy törölték, akkor is ott vagy te állatnak.
2011. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

A legkedvesebb gondoskodást a plüssök igénylik. Terráriumban is tarthatod.


Egzotikus állatokat nem egyszerű tartani, gondoskodni kell a megfelelő fényről, hőmérsékletről, páratartalomról, tápanyagról, vitaminpótlásról, élelemről. Utóbbi alatt értsd, hogy idővel lesz otthon egy vödör tücsök, ketrecnyi kisegér, akikről szintén nem árt gondoskodni alapvető szinten.

Ha komolyan belefogsz és beruházol, akkor érdemes megbízható tenyésztőtől állatot venni, aki segítségedre is lesz a kezdő lépésekben.

2012. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha már pók vagy kígyó közül kell választani, akkor én inkább a kígyót választanám vagy esetleg sikló vagy gyík.

a terrapláza honlapján van fent egy pár videó a különböző állatkákról, talán még elérhetőségek is vannak tenyésztőkhöz.

2012. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy utálom az ilyeneket akik ide írják ki hogy milyen állatot válasszanak,majd írnak neki jobbnál jobb állatokat és azt elmondja mindennek hogy az neki nem jó meg ilyenek
2012. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!