Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik dinoszauruszok győzhett...

Melyik dinoszauruszok győzhettek az alábiak közűl?

Figyelt kérdés
triceratops vs t-rex, apatosaurus vs allosaurus, iguánádon vs velociraptór, t-rex vs ankylosaurus

2012. júl. 31. 22:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Rex az egy farkaskutya, azok meg megeszik ezeket a gyíkokat.
2012. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
nem hinném mert az esetek nagy részében a triceratops, meg az ankylosaurus győzött a t-rexel szemben az apatosaurus meg ha a krétában élt volna legyőzte volna a rexet
2012. aug. 2. 13:33
 13/29 anonim ***** válasza:
van pár köztük, melyek nem is egy időben éltek, ezt soha nem fogjuk megtudni, csak feltételezni tudunk. Ez viszonyítás kérdése is, meg tapasztalaté is(milyen az adott állat harci tapasztalata): ha több a triceratops mint a tírannosaurus rex, akkor nagyobb esély van a győzelemre, ha az arány fordított, és tapasztalt t-rexekről van szó akkor szinte biztos a győzelem, ha tapasztalatlan akkor még mindig nagyobb az esélye. apatosaurus vs allosaurus, helyszíntől függ, tapasztalattól és számtól, a trex és az ankylosaurus nem egy időben éltek
2012. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Chuck Norris egy pörgőrúgással mindet elintézte volna!
2012. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
a t-rex és az ankylosaurus a krétában éltek
2012. okt. 5. 14:56
 16/29 A kérdező kommentje:
amúgy egy triceratops vs egy t-rexre gondolj
2012. okt. 5. 14:57
 17/29 A kérdező kommentje:
norris meg takarodjon
2012. okt. 5. 14:57
 18/29 anonim ***** válasza:

1. T-rex vs Triceratops: A Triceratops csordában élt, így eggyütt védekezhetek a T-rex ellen. Viszont a szarvai inkább az elrettentést szolgálták, mintsem a támadást, így sokszor adódott hogy csata közben eltört a szarva. Viszont így a T-rex el tudta harapni a nyakát és K.O.


2. Apatosaurus vs Allosaurus: Asszem az Apatosaurus is csordákban élt, így az Allosaurus még falkában sem lenn képes elejteni egy Apatosaurust, Túl nagy a méretkülönbség, dacára az Allosaurus erős terstének, és gyorsaságának. Tehát Apatosaurus WIN.


3. Iguanodon vs Velociraptor: Szerintem ez egyértelmű. Még csordában sem lenne képes legyőzni a hozzájuk képes óriási iguanodont, olyan nagy a méretkülönbség, ráadásul farkával vagy kezével, karmával jól oda tud csapni. Szerintem tehát Iguanodon WIN.


4. T-rex vs Ankylosaurus: Ez nagy kűzdelem lenne. Az Ankylosaurus egyszerűen anyira fel van fegyverezve, mindenhol, mint egy tank, szinte megöhetetlen, ráadásul bunkós farkával hogyha jól eltalálja a T-rexet könnyen lehet hogy elpusztul a T-rex. Viszont ha átharapja a nyakát a T-rex, vagy felborítja és a védtelen hasát szétrágja akkor T-rex Win. De ez így nagyon szoros. DRAW


Röviden ennyi :D

2012. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
ja viszont a trici attol fel tuta szarvalni :)
2012. dec. 12. 14:56
 20/29 anonim ***** válasza:
Igaz. Én már láttam egy természetfilmet amibe a Trici beleszúrta a szarvát a t-rexbe de a T-rex mégis megölte, mert letört a szarva. Utánna viszont a T-rexnek is K.O lett!
2012. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!