Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik dinoszauruszok győzhett...

Melyik dinoszauruszok győzhettek az alábiak közűl?

Figyelt kérdés
triceratops vs t-rex, apatosaurus vs allosaurus, iguánádon vs velociraptór, t-rex vs ankylosaurus

2012. júl. 31. 22:22
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
én olyat hogy a t-rex meghalt mert leszurta
2012. dec. 17. 14:27
 22/29 anonim ***** válasza:
Amugy unhatnád már ezt. A T-rex egyszerűen jobb mint a Trici, ennyi! Ez tény és való, a T-rex a dínók királya! Direkt olyan pároktat hozol össze hogy az hihetetlen, miért nem csinálsz mondjuk egy Allosaurus-rexet? Jó, nem egy időben éltek, de ezek nagyjából kiengyenlítok egymást. Tényleg, kezd már unalmas lenni, t-rex vagy apatosaurus, T-rex vagy triceratops, mikor én rávágom, hogy t-rex, rögöt njössz a hülyeségeiddel! Elegem van, rakj már végre össze normális párosítást!
2013. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

allosaurus vs diplodocus ?


allosaurus vs stegosaurus ?

2013. jún. 22. 09:21
 24/29 anonim ***** válasza:
Diplodochus, Allosaurus
2013. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Falkában legyőzné az Allo a diplot!


Amúgy bocsi, csak kiborúltam!

2013. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

ja de egyedül


a második két esélyes de igen az allo

2013. jún. 22. 16:53
 27/29 anonim ***** válasza:
a trici jobb és erösebb s a szarva 16 tonnát is kibír a t rex harapása csak 4 tonna
2015. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Utolsó, te nem tudom honnan vetted ezeket az adatokat, de szörnyűek. Ha a Triceratops szarvainak nekimenne/rápottyanna 16 tonna, azonnal úgy összetörne, mint egy váza. A Tyrannosaurus harapása meg inkább 6 tonna lehetett.

1. Nagyon szoros, 50% a T. rexnek és 50% a Triceratopsnak is, tehát nem lehet megmondani hogy melyik győzne.

2. Apatosaurus

3. Attól függ hogy a Velociraptorok mennyien vannak, ha egy Velociraptor, akkor az Iguanodon győz.

2. Kb. ugyanaz a helyzet mint a Tyrannosaurus vs Triceratopsnál.

2017. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Picit nem aktuális már ez a téma, nem gondolod? :D
2017. nov. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!