Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan alakítsam ki az ékszert...

Hogyan alakítsam ki az ékszerteknősnek a vízben [akváriumban]a száraz helyet?

Figyelt kérdés

Annyi mindent kipróbáltam már, fából,kőböl műanyagból de úgyérzem egyik sem tetszik nekik igazán.. és 'sajnos' egyre nehezebb ezt megoldani mert nől a teknős és mindig több víz kell neki.. már semmi ötletem, de a legjobbat szeretném nekik!

Ötleteket, akár képeket várok!!!



2012. aug. 15. 10:31
 1/8 Markolt Patrik válasza:
2012. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél bele egy nagy követ és még maradjon annyi hely hogy tudjon mozogni nekem is úgy van!!
2012. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 geobarbi ***** válasza:
ajánlom a zoodmed turtle dock-ot vagy az exoterra turtle bank-et, mindkettő jó mindenféle vízszinthez, így akár teljesen feltöltheted az akváriumot, és olyan magasra teheted, amilyen magasra akarod. az egyik tappancsos, a másik mágneses
2012. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Geobarbi hol és mennyiért tudok venni egy zoodmed turtle dock-ot?

2012. aug. 15. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=UmL5sfiwDro


nekem ez a videó adta az alap ötletet, vettem egy akváriumot, majd rendeltem egy egyedi méretű terrariumot aminek az alján van egy négyzet alakú lyuk és ott lelóg egy kis lépcső, ez a terrárium rá van helyezve az akváriumra, így majd a tekik mikor napozni akarnak, az akváriumból csak fel kell úszniuk a terráriumba:)

2012. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 geobarbi ***** válasza:
A campona környékén van egy kisállatkereskedés, én egyedül ott láttam, holnap megkeresem neked a pontos elérhetőséget, meg telszámot. Esetleg ebayen is megnézheted, sokszor van free shippping. Nekem is szimpibb az, és olcsóbb is, mint az exoterra, ami mellesleg annyira nem erős, tehát 20 centis teknősnél már kérdés, ez meg nem.
2012. aug. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Még csak 6cm a teki:)

2012. aug. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!