Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell beszereznem, teknősvá...

Mit kell beszereznem, teknősvásárlás előtt?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy tarajos teknőst, de előbb szeretném beszerezni a hozzávalókat. Van egy 80*40*40 es akvaterrariumom, ebben kb 45 liter víz lesz, milyen szűrőt, és vízmelegítőt ajánlanátok? lehetőleg linket is kérek webshophoz. Valamint a napozójához lámpa is kellene. az össz költséghatár egyenlőre olyan 20-25000ft.

2012. aug. 20. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szűrőt, vízmelegítőt, UV lámpát válassz a Leguán állatkereskedésben. Ez együtt olyan 10-15 ezer forint. Azért ajánlom ezt a boltot, mert egy nagyon szakképzett eladó van ott, minden kérdésre hasznos válaszokat ad, nálunk a halvásárlásnál is nagyon bevált. :) Tudom, hogy a kettő nem ugyanaz, de mivel szeretnék tekit (is) tartani, ezért sokat kérdeztem tőle, és tényleg, még a legegyértelműbb választ adta. De tekit is érdemes ott venni, igaz, hogy tenyésztőnél olcsóbb, de itt tudom is, hogy minőségi gondoskodást nyújtanak az állatoknak, úgyhogy biztosra veheted, hogy egészséges állatot kapsz ott. A bolt címe (sajna nem webshop, de a honlap www.leguan.hu)



Cím: Budapest 1125 Alkotás utca 25. ( a Délinél)


Nyitva tartás: H-P: 10-18

Szo: 10-13


Telefon: 06-1-214-9529 e-mail: info@leguan.hu


még pár oldal, ami hasznos lehet:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem, hasznos lesz valamelyik. :)

2012. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először pénzt hogy megvegyed utánna meg egy dobozt amiben tartod amikor télen alszik. Nyáron egy ketrecet ahol mozoghat. Na meg egy kis ételmaradékot, vizet, de szereti a friss zőld salátát, paradicsomot,....Néha meg engedd ki a fübe legelni. Csak vigyázz ravasz és szeret meglógni..legalább is az enyém ilyen.
2012. aug. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár szerintem a tarajosteki is inkább ragadozónak számít, úgyhogy a fagyasztott hal jobb ötlet. :)
2012. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!