Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gőtém ráesett egy köre, mit...

Virry kérdése:

A gőtém ráesett egy köre, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A gőtém ráesett egy kőre, és szegénykének eltörött a lába meg vérzett a szája, de sikerült feléleszteni.Most nem tud úszni, mert görbe a gerinte, és nem tudom hogy mit csináljak vele, Tudtok segíteni? Él, meg eszik, mászik, de úszni nem tud.Vizes rongyokkal kitömtem egy dobozt, és a közepén van egy kis lyuk, ahol el tud nyújtózni, de ez így jó lesz neki? A többi gőtém egész nap keresi szegényt, nem tudom mit csinálnék ha elpusztulna =(

2012. aug. 22. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
állatorvos?
2012. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
szerintem legjobb ha lemész a kertbe ha panel akk valami park és szépen eltemeted szegénykének az a jegjobb törött a gerince sztem te se örülnél neki ha eltörik a gerinced és úgy kell élj
2012. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Vágd le a földhöz, hogy ne szenvedjen!
2012. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát attól még hogy nem örülnék a törött gerincnek, valószínüleg nem szeretném ha valaki csak úgy eltemetne... állatorvos...

amúgy nekem kutyám van, 21 éves, vak süket, sántít, az állatorvos el akarta altatni, de én feltettem neki azt a kérdést, hogy nagyanyámat is elaltatná e? Mert hasonló paraméterekkel rendelkezik, erre erősen elgondolkodott a dolgon:P hagyd élni szerencsétlent semminek sem jobb holtan, max az ilyen trolloknak mint az előző 2 válaszoló.

2012. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Víz mindenképp legyen neki, mert különben kiszárad és ugyanúgy megdöglik. Gerinctöréssel nem nagyon tudsz mit csinálni. De, ha eszik, akkor nem lehet olyan nagyon rosszul. Amúgy hogy esett a kőre?


Megjegyzés: A többi gőtéd le se szarja!

2012. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy egy kis "házat építettem nekik, a medencébe tettem 2 téglát, és egy deszkt fektettem r hogy el tudjanak bújni, és a tégláról gondolom leesett egy alacsonyabb kőre, és rossz helyen ütötte meg magát, mert volt egy horzsolás a bőrén.Most jól van, úszni is próbál, csak nem mindig megy neki...Azért írtam mert az 1etlen nőstény volt, és most nem írom le mi folyik itt..
2012. nov. 7. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2013. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!