Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Apukám talált egy 2 éves...

Apukám talált egy 2 éves Tigrispitont Amerikában, és nem hajlandó megenni a fagyasztott egeret;mit tegyek vele, hogy megegye?

Figyelt kérdés

Már bekentük csirke vérrel is,de úgy sem eszi.

Nem szeretnék élő állatot adni neki,mert ha megeszi a fagyasztottat is,akkor nem hiszem hogy nekem kéne eldönteni annak a szegény kis emlősnek az életét.



Tudom,hogy sokan ezt rossz szemmel nézik,mert hogy a természetben élőt eszik.. erről most nem szeretnék vitázni.



MIT CSINÁLJAK A FAGYASZTOTT EGÉRREL,HOGY MEGEGYE??


2012. aug. 28. 06:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

-A kígyók egy sikeres vadászat után néha hónapokig nem esznek!

-A csirkét leölitek, az egér meg tabu? (Ha nem, honnan volt a csirkevér?)


Kamukérdés lesz ez!

:(

2012. aug. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kamukérdés? miért lenne az?

Nyugodj meg,nem az :) vett vmilyen véres csirkehúst a boltban és azt folyatta rá.

2012. aug. 28. 06:53
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
VÉRES csirkehúst a boltban nem árulnak... :-))
2012. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Apád nem hajlandó megenni a fagyasztott egeret vagy a piton? Kicsit értelmetlen a kérdés.

És most te is kint vagy Amerikában? Vagy apád hazacsempészte? Mert ha én kint élek Amerikában a családommal, akkor biztos nem emelem ki, hogy a pitont Amerikában találtuk.

Ja és még egy: a csirke életét nem sajnálod, de az egérét igen? Hagyjuk már...

2012. aug. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 chrishu ***** válasza:

Hónapokig nem eszik sikeres vadászat után

Off: Amúgy én is láttam már véres csirkehúst a boltba

2012. aug. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva:

- a kígyóknak beépített hőérzékelőjük van, azzal cserkészik be az áldozatukat, nem a szaguk és nem elsősorban a mozgásuk alapján. Tehát a lefagyasztott egér nem sok hőt fog kiereszteni magából, ezért a kígyó nem tekinti élelemnek.

- valóban csak akkor eszik, amikor éhes, ha pl. egy héttel ezelőtt bezabált, akkor most előfordulhat, hogy kb. egy hónapig nem fog kaja után nézni.


Egyébként én sem értem, hogyan is van ez, hogy Amerikából idekerült piton, vagy te vagy odakint, de itt tőlünk kérdezed, hogy mit tegyél?

No mindegy! A kígyódnak eleven, élő jószágot tálalj fel, arra talán rámozdul.

2012. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

A 2 éves tigrispiton még szopik!

Próbálj meg fecskendővel tehéntejet adni neki!

2012. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van pitonom és én kiszoktam olvasztani az egeret hogy egy kicsit büdös legyen és úgy nekem megszokta enni de én csak egy héten 5 egeret adok neki (hétfőn vagy kedden)!
2012. aug. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha találtátok, honnét tudjátok, hogy 2 éves????
2012. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Be lehet saccolni a korát,van aki ért hozzá.

mi is kiolvasztjuk az egeret,de úgysem eszi meg.sajnos

Szerintem 1 2 éves pitonnak kevés 1 hónapra 1 egér,nem?


Ui. : senki sem mondta,hogy én is kint vagyok,csak ő lakik kint,és a piton is kint van.

2012. aug. 28. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!