Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segítség! Kishalak születtek,...

Segítség! Kishalak születtek, de nem tudom, Mit kell csinálni velük? Bővebben Lent

Figyelt kérdés
Ma takarítottam ki az akváriumot úgy 2 hét után mert már nagyon koszos volt és a vízszűrő sem volt elég bele. Átpakoltam egy 5 literes befőttes üvegbe a halakat (úgy negyed óráig tart egy tisztítás) átpakoltam a növényeket is. és amikor telepítettem vissza az akváriumot azt vettem észre hogy 14 darab kis ( kb 2 mm-es) halacska úszkál a nagyok között. Fogalmam sincs hogyan lehetséges ez, hiszen amikor kiszedtem a nagyokat egy kicsit sem tettem át mert azt sem tudtam hogy vannak. Most elkülönítettem őket a nagyoktól de nem tudom Mit csináljak velük...??!!!

#ikra #kishal #ebihal #újszülött hal #bébihal
2012. okt. 14. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
2 hét után???:-o Jézusom.Egyébként ahoz, hogy bárki is segíteni tudna kéne tudjuk milyen halaid vannak.2 mm-esek...hmmm...milyen halaid vannak?Guppy, zebra, xhipo?Egyébként ha túl sok van(rengeteg 50+) akkor átteheted a többiek közé, illetve ha kevés van de jó sűrű a növényzet és van hol elbújniuk akkor is.
2012. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. azért két hét után mert nem voltam itthon 2 hétig és nem volt aki megcsinálja helyettem sajnos :S amúgy 35 literes akváriumba 5 neonhal, 1 sziámi harcos, 1 algaevő meg két fekete( valószinűleg ők a tettesek) de a fajtájukat nem tudom. (sima fekete aranyos kis úszókkal :P) most egy befőttes üvegbe vannak a kicsik, kiszedtem a nagyokat és üvegestől betettem a kicsiket a nagyokhoz ( a vízhőmérséklet miatt)
2012. okt. 14. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni ilyen kicsi halnak tálalót amit bele tudsz raki az akváriumba de látják a többiek viszont nem tudnak kimenni én is abba tartom őket amgí nem lezsnek nagyobbak
2012. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Erik.-.vagyok ***** válasza:
Nekem szülőszobába vannak és jól elvannak raktam be nekik egy kis növényt hogy otthonosabb legyen egyépként a neonhalaidhoz kéne még mivel rajhalak minimum 10 kell belőlük
2020. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!