Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » ékszerteknös milyen kajálat...

Citromradio kérdése:

ékszerteknös milyen kajálat steret és a kerts hazba hol a legjobb nekik a hely?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 11:37
 1/4 anonim válasza:
a boltban találsz neki szárított rákot, de nagyon szeretik a salátát, a párizsit és a virslit. a mi teknősünk tavasztól őszig a kerti tóban van, ősz végétől tavasz elejéig pedig a házban. több évig a nappaliban volt, kb.3 éve átköltöztettük a fürdőszobába és ahogy láttam, ott jobban szeret lenni. remélem hasznosak voltak a tanácsaim :)
2012. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
áá ha én még a kertes házunkban laknék rég ástam volna neki tavat :D de amúgy hideg időszakban a házban kell lennie :D
2012. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok értem hasznosak voltak válaszaid
2012. nov. 2. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

"a boltban találsz neki szárított rákot, de nagyon szeretik a salátát, a párizsit és a virslit. "


lefejelem a betont.


a teknősödnek NE adj szárított ennivalót, párizsit, meg virslit főleg ne!


Lehet venni fagyasztott kishalat, azt add oda mindenestől, így nem kell mellé semmilyen kiegészítő vitamin. növények ráérnek 10-12 éves kora körül, kiskorában még nem szükséges. tehetsz be neki hínárt, abból majd csipked, ha akar.

2012. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!