Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy lakásba hol lenne a...

Egy lakásba hol lenne a legjobb hely a kutyának?

Figyelt kérdés
Egy lakásba lakunk és lehet hogy lesz egy yorkshire terrier kutyánk ötlteket szeretnék hogy hová helyezzem el?
2010. jún. 8. 17:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

a cipősszekrénybe...

most az a kérdés, hogy hol legyen a fekhelye?

vagy milyen választ vársz?

nekem shih-tzum van, a lakásban bárhol fellelhető, nincs kitiltva sehonnan :D

fekhelye a hálóban van az ágy mellett...

2010. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Akiteki ***** válasza:
68%
A gazdi lábánál. Ott szeretnek lenni.
2010. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott, ahol gyakran lát titeket, ahol a legtöbbet vagytok. Ez van, akinél a nappali, van, akinél a hal, van, ahol a konyha vagy az étkező. Ahol rálát a lakás legnagyobb részére, tudja figyelni, hogy mi történik. Pl. ha kizárod az előszobába, ahol nem lát titeket, az nem jó. Arra is figyelj, hogy ne legyen huzatos helyen, vagy olyan helyen a fekhelye, ahová gyakran tűz a nap.
2010. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémeknek úgy lett meg a helyük, hogy maguk választották ki és ahol leggyakrabban heverésztek, oda tettem a fekhelyet.

Ami nem jó:

-bejárati ajtó közelében

-huzatos

-napos helyen.

Lehetőleg nyugodt sarok legyen, ahol tud nézelődni, rálát sok mindenre, de nem zavarja senki a járkálással. Enyémek ilyen helyet választottak maguknak. Vannak olyan kutyák is - az én egyik kutyám is ilyen - hogy hiába tettem le x helyre a fekhelyét, oda sosem ment. Miután átraktam oda, ahol ő szeret feküdni, mindig benne van. :)

2010. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk, napközben mindenhol lehet, ahol akar, viszont este, alvás előtt a folyosóra zárjuk, ott van a fekhelye. Már így szoktuk meg.
2010. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem szobatiszta akkor olyan helyre tedd a fekhelyét ahol ha bepisil nem baj! Pl padlószőnyeges szobába ne nagyon..:S mert elég büdi lesz tőle!
2010. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Akiteki ***** válasza:
12%
Normális kutya nem pisil oda, ahol alszik.
2010. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
0%
Hát szerintem a kutyaólban xD
2010. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Akiteki ***** válasza:
Nem tudom kedves utolsó, hol vetted a bútoraid, nekem speciel nincs kutyaól a lakásomban.
2010. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
16:12 Normális kutyám van és nem oda pisil ahol alszik de köré igen! Normális ember a kérdezőnek felel...nem pedig a válaszolónak ír..pusziii
2010. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!