Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! Mit tegyek ha elszökött...

SOS! Mit tegyek ha elszökött a gabonasiklóm?

Figyelt kérdés

még biztos a házba van.... de nem tudom hol lehet vagy hogy mivel csaljam elő .....


válaszokat előre is köszi ! :)



2012. nov. 12. 13:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
hajnalban szökhetett el .... egyébként pont ma etettem volna (múlt hétfőn evet) most vedlet.... egyébként még kicsi kb 35-40 cm .... panelbe lakok :/ és már sok hejen néztem....
2012. nov. 12. 14:06
 2/20 anonim válasza:
Szerintem, keresd meg.
2012. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nagyon kösz... de hol ? és pl ha kiteszek egereket elő jöhet rá ? és mennyi az esély , hogy már nincs is itt ?
2012. nov. 12. 16:06
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha kiteszel egy egeret, akkor szerintem előjön.
2012. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi.... ezt fogom tenni ! egy napos egeret nyitott dobozban hogy ne másszon el.viszont szerinted ha nem jön elő akkor hagyjam kint északára az egeret? (mert észak szokott csak enni) még azért várok ötleteket....
2012. nov. 12. 16:29
 6/20 A kérdező kommentje:
északa*
2012. nov. 12. 16:30
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt olvastam hogy ha teszel egy napos egeret (amekkorát le tud nyelni a sikló) egy olyan ketrecbe amilyenben a laborokban is tartják az egereket,akkor a rácsok között a sikló be tud csúszni,viszont kifelé egérrel a hasában már nem fér át a résen.. próbáld ki,hátha sikerül.Sok sikert! :)
2012. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. nov. 12. 16:59
 9/20 anonim ***** válasza:
Nézd meg a szekrények mögött (konyhaszekrény, könyvszekrény), polcokon, ágy alatt, ágyneműtartóban, kacatok közt sötét helyeken. Minden apró, sötét zug potenciális búvóhely a számára. A lakás legmelegebb pontjait is ellenőrizd! Lehet, hogy a konvektorba mászott be. Melegre elvileg elő szoktak jönni (kapcsold be valahol a melegítő lámpáját, talán odamászik melegedni).
2012. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

köszönöm.... eddig még nincs meg sajnos :(


Ma fogok egérrel próbálkozni ! és kipróbálom ezt a lámpás ötletet is .... habár nem nagyon szokott az égő lámpánál napozni, csak a már le oltottra tekeredni....


Am éjjel valószínűleg járkált a lakásban mert felborult egy párologtató a fűtőtesten. (csak reggel vettük észre.) pedig ott a terkóban neki víz ...


Köszönöm a válaszokat, eddig mindenkinek ment a zöld pacsi :) (csak az elsőnek nem) ! még jöhetnek ötletek....

2012. nov. 13. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!