Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen olcsó, de jó terráriumo...

Milyen olcsó, de jó terráriumot vegyek egy szivárványos boának?

Figyelt kérdés

Most a kígyó 40-50 cm és még baby.... Most van egy 100x50x60 terráriuma , de szerintem nem egy kígyónak tervezték a terkót (már többször próbált szökni) így le szeretném cserélni....Természetesen nem fillérekért vennék újat , tisztába vagyok a mai árakkal.... Körülbelül ugyan ekkora terráriumot akarok! a mostanin több rés is van (nem én vettem) . Azért innen kérdezem mert pl. a Galapagos zoo centrum-ban nincs ekkora terkó és máshol láttam már 100 E fölötti árakat is ami számomra drága lenne.... tudom , hogy nem vagyok egy könnyű eset , azért a válaszokat köszi ! :)


A legjobb egy link lenne !



2012. nov. 15. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Tőlük bármilyen méretben rendelhetsz és nem is drágák:

[link]

2012. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2012. nov. 16. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy bébinek nagy a terrárium, egy közepes állatnak ideális, a kifejlettnek a 150x50x50 a minimum.

Ha olcsón szeretnél kijönni akkor ne üvegben, hanem osb lapban gondolkodj, sokkal biztonságosabb, könnyebb, szétszedhető, és ha van benned barkácsolási hajlam vagy valakinél a közeledben, elég egyszerűen elkészíthető házilag. A tolóajtó üvegből lenne, a többi oldala osb lapokól, nálam ez lett a bevált terkó kígyóknak és gyíkoknak is. Könnyen fúrhatsz rá bárhol lyukat a világítás miatt, amire figyelni kell hogy ezek nedvszívóak ami több szempontból sem jó, szigetelő réteggel érdemes ellátni, ami egy sima lakkozás is lehet.

Egy ilyen 150x50x50es osb-üveg ajtós terráriumot lámpával nekem 20 ezerért csinált volna asztalos. Inkább itthon megoldottuk, így nem tudom megmondani az árát mert nem én szereztem be, de bőven feléből kijön úgy gondolom.

2012. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, utólag nézem szivárványos boa, nem constrictor, ők bőven nem nőnek akkorára, a 150x50x50 még nagynak is számít nekik, lehet annál kisebb de a mostaninál nagyobb.
2012. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi ! :)


De nem igazán hiszem hogy ez jó lenne 80%-os pára tartalom mellet....

2012. nov. 16. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, ahogy érzed. De nálam a leguán is fából készült vízálló szigetelésű "szekrényben" élt hosszú évekig.
2012. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* akinek 80-90%-os páraigénye van. ez lemaradt :)
2012. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!