Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért nem eszik a gekkóm?...

Miért nem eszik a gekkóm? (lebenyes gekkó)

Figyelt kérdés
1 hete vettem, 80cm magas, 20cm mély 40cm hosszú terkóban él, mostanra már eléggé felfedezte, de még mindig nem vettem észre hogy evett volna. Világítás napközben megy, kályha is adja a hőt, párásítok. Csipeszről nem eszik, fél tőle. Vadászni meg nem nagyon tudja a tücsköt. Mit tegyek?

#táplálkozási probléma #lebenyes gekkó #hüllő etetése
2013. jan. 14. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mért nem tudja vadászni?


Ezt lebenyest nem ismerem, de a madagaszkári nappali gekkómnál azt szoktam, hogy bedobok 5 tücsköt, aztán otthagyom. Csak úgy 3 naponta eszik egyszer, és már így is el van hízva. De ő elkapkodja magának, én nem csipeszezek.

2013. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer próbálkozott vadászni, de lassú volt.. Azóta rá sem néz. Valószínűleg vadon befogott példányról van szó ezek után.
2013. jan. 15. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél elé egy tál lisztkukacot. Azt nem nagyon kell vadászni, ha odamegy, megeheti az egész tálat.
2013. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen kis 2centi magas tálkába, abból már nem másznak ki a kukacok
2013. jan. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kukacot sem eszi..
2013. jan. 18. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!