Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pézsmateknős etetése?

Pézsmateknős etetése?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy veszek egy pézsmateknőst,de sok helyen olvasom azt,hogy élő eleséget is kell neki adni.Még liszkukacot adnék neki,de élőhalat,meg szopósegeret nem igazán lenne szívem odaadni neki.Mivel lehetne esetleg még etetni?Az egyik ismerősöm az ékszerteknősének disznószívet,meg csirkemájat ad.Jók azok is?

2013. jan. 30. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia Nekem is van két tekim. Nekik fagyasztott ,száritott halat ,különböző száraz bolti dobozos eleséget(pl.:szivmix),ha esetleg valaki jár horgászni a családból akkor a fogott halból húst vagy ikrát azt az enyémek imádják.De szoktam nekik adni még tücsköt,lisztkukacot,viaszmoly lárvát meg néha májat is.Az a fontos hogy változatosan etesd.Vegyél neki vitamint is a boltban és salátát vagy répát megpróbálhatsz nekik adni az enyémek ezt is nagyon szeretik,főleg a salátát. :) Remélem segítettem.
2013. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,még az lenne a kérdésem,hogy nyáron ki szoktad tenni egy kicsit napozni?Gondoltam kivinném a kertbe egy kicsit a terráriumával együtt,természetesen nem 40 fokban,és árnyék is lenne neki,mondjuk míg én kint olvasgatok 1- 1,5 órát a kertben,kivinném magammal addig.Vagy nem szabad bolygatni?
2013. jan. 30. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
kirakhatod de a pézsmateknősöm annyira nem igénylik a napozást meg a száraz placcot mint az ékszertekik ők inkább vízalattiak . de ártani nem fog nekik az biztos :)
2013. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!