Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit csinálhatnak a teknőseim? :D

Lacus80 kérdése:

Mit csinálhatnak a teknőseim? :D

Figyelt kérdés

Egy ékszer , és egy mocsári teki van egy akváriumban , elég jól megvannak egymás melett , de mostanában ezt a fura szörfözést csinálja a mocsári teki az ékszer hátán.

A mocsári teknős el fogom engedni ha nő még egy kicsit , és el tud menekülni a ragadozó halak elől , pici korában hoztam haza , a kiszáradás szélén volt.


http://www.youtube.com/watch?v=XbuUryXdtAo&feature=youtu.be


2013. febr. 20. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet párzani szeretne,csak nem jön össze neki a dolog..xD :D
2013. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örülnek egymásnak (játszanak).
2013. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megszeretted és hozzád szokott és nem harap tartsd meg!! Hisz milyen rossz lehet neki ha eddig te gondoztad most meg visszakerül az élőhelyére!!

de ha még is visszaakarod engedni akkor májusban enged vissza! És adj neki élő halat úgy hogy a másik teki nincs ott (rakd külön a mocsárit) hogy le bírja vadászni a halat. Hogy ha elengeded be bírjon illeszkedni. És ne pusztuljon el. Mert nálad nem kellet vadásznia te csak odaadtad neki és megette!!

2013. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Honnan hoztad a mocsárit??

És honnan láttad hogy kiakar száradni?

2013. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy külvárosi telephelyen találtam , augusztusban füstölgött az aszfalton szeginyke.a környéken van ugyan egy kanális , de abban az időszakban teljesen ki volt száradva.

Ha megnő elviszem majd egy nyugis helyre , ahol élheti az életét , addig meg etetem , és gondoskodok rólla.

Azt olvastam a mocsári tekikről , hogy elég hamar visszaidegenednek , próbálok nem túl bensőséges viszonyt kialakítani vele :D

köszi az eddigi kommenteket !

2013. febr. 20. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja akkor jól tetted ! Szerintem engedd el májusban a Tiszán vagy inkább a Zagyván!! A zagyva azért jobb mert kisebb a sodrása és úgy is a Tiszába köt ki!!
2013. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a faj védett eszmei értéke: 50-000.ft ez bűncselekmény ha megtartod! Szerintem is engedd el a zagyván! És vegyél még egy ékszerteknőst a másik mellé mindenkinek jobb így ! hisz ugy sem tudnak egymással szaporodni!!
2013. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

50.000Ft ? Akkor inkább gyűjtöm őket ! :DDD

Nyugi , tudom mi a dörgés , és el fogom engedni a tekit ha nagyobb lesz .

Igazából arra lennék kíváncsi , hogy mit csinálnak a videón?

Veller Ádám szerint játszanak , valaki szerint párosodni akar.

2013. febr. 20. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább párosodni akar,amit az ékszertekid szemmel láthatóan nem akar. De figyelj rájuk,mert szerintem az ékszertekinek igencsak küzdenie kellett hogy fel tudjon menni levegőért.
2013. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!