Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hallottam hogy az Ékszerteknős...

Hallottam hogy az Ékszerteknősnek kell búvóhely milyet csináljak, vagy vegyek neki?

Figyelt kérdés
Mert olvastam hogy lehet nekik berakni ha az egyik teknős mikor el akar vonulni. Aki tudja hogy kell csinálni az írjon!!

2013. febr. 20. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Törj el egy cserepet, csiszold le hogy ne legyen éles,és már kész is. Vízbe és a száraz részre is tehetsz.
2013. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi !! :)) ez nagyon jó ötlet és neked is van ilyen?
2013. febr. 20. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Már nincs,mert kinőtték a cserép bejáratát,így másfajta kimászót építettünk nekik,de így volt. Szóval ne kis cseréppel kezdj :D
2013. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot ! És most neked milyen van??
2013. febr. 20. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Hungarocell táblát bevontam kaviccsal, és hozzá ferdén ugyan ebből van kimászó.és ez van beragsztva keresztbe az akváriumba, fölötte lámpa

Így az akvárium teljes területe megmaradt úszásra,magasabb lehet a víz, a kimászó alatt sötétebb van,ott szoktak aludni, kint meg lehet napozni

2013. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az jó!! :$ :))))
2013. febr. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!