Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szoktak vedleni a teknősök?

Szoktak vedleni a teknősök?

Figyelt kérdés
Olyan a teknősöm mintha hámlana...:S nemtudom h mi az,de valami kis bőrfátyol lóg a felyén vagy mi nem tom megfogalmazni.Remélem nem beteg vagy ilyenek...remélem h ez természetes és csak vedlik vagy nem tom mit csinál...1általán szoktak olyat csinálni?Segítsetek lécci!!!
2009. szept. 19. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ők is szoktak vedleni, még a páncéljukból is, hiszen kinövik, és pikkelyszerűen lejön a régi páncél, mikor alatta az új már rendesen kifejlődött.
2009. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha belegondolsz minden állat, köztük az ember is, vedlik. A hüllökről lejön a pikkelyes rész (a bőrük) kinél egyben (kígyók) kinél darabokban. Az emlősöknél a bundájuk cserélődik, a madaraknál a tolluk, az embernél meg a bőr is meg a "bunda" is :)
2009. szept. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget csak most van először tekim és megijedtem mert nem tudtam h mi az:S
2009. szept. 20. 19:02
 4/4 anonim válasza:
a világon minden élőlény vedlik..szerintem az emberröl is kb másodpercenként hullanak az elhalt hámsejtek...
2011. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!