Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a gond a tekimmel?

Mi a gond a tekimmel?

Figyelt kérdés
Van egy mocsári teknősöm. Behoztam télére a házba, de míg kint volt, már akkor sem akart enni. Mi baja van? Most tettem neki homokot be, hogy hátha leássa magát de semmi. Akkor víz is volt benn neki. Most csak homok! Az baj? Nem lesz valami baja attól, hogy nincs bent neki egy csepp víz sem? Szív-mixet vettem neki. nem eszi. Májat sem. Halat sem. HELP

2012. nov. 20. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nekem ékszerteknősöm van ugyanígy nem eszik mostanában de semmi baja. Amúgy az egyik ismerősöm mondja hogy az övéi sem eszik a szívmixet. Én granulátumot adok neki és azt eszi(ette, de még most is eszik mostanában, csak nem sokat)

Szerintem semmi baja:)

2012. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az enyém már vagy 3 hónapja nem eszik. :S Semmit... És az baj hogyha nincs neki víz most télen?
2012. nov. 20. 17:32
 3/11 anonim válasza:
Semmi baja sincs annyi hogy a teknős szervezete olyan felépítésű hogy hosszú ideig megél kaja nélkül főleg télen szerintem nem kell aggódni de ha nagyon aggódsz érte és nagyoon nagyon félted mert nagyon szereted kérdezz meg egy állat orvost vagy valami szakembert
2012. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én az ékszerteknősömnek teszek vizet télen is,szív-mix csak 1-2 hetente szabad adni neki.

Az étvágy hiány betegségre utal, vidd állatorvoshoz.

HIDD EL NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. szív-mixet most vettem neki, hogy azt eszi-e, de nem..eddig májat meg halat evett csak. mostmár nem akar semmit. megnézem hogy mi lesz így, hogy csak homok van bent neki és ha nem ássa le magát, akkor teszek be neki vizet és lesz ami lesz. mert egy polccal felette az afrikai óriáscsigáim vannak és azok leásták magukat. :/
2012. nov. 20. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
ez teknős, nem csiga
2012. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de a teknősnek is ezt kellene csinálnia.
2012. nov. 24. 20:20
 8/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de víz nélkül miért várod hogy egyen? másrészt befogtál egy mocsári teknőst? mibajod?
2012. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fogtam be. csapdába bement és elhoztuk onnan. Már tettem vizet. 2 napig volt víz nélkül. ja és továbbra sem eszik.
2012. dec. 16. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
...
2012. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!