Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi a baja a gőtémnek? Részlete...

Mi a baja a gőtémnek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A gőtém az utolsó vedlése óta furábban viselkedik. Nehezebben úszik, néha látszik hogy úszni akarna, de egy helyben rángatózik helyette hosszú ideig. (úszna de nem halad előre). Eddig nem tett ilyet de most folyton az oldalán lebeg, és mindig ugyanaz az oldala van felfelé. És fel van puffadva. 7 éve van meg a gőte.

Eddig is volt ilyenje hogy ledermedt és sokáig egy helyben lebegett de sosem az oldalán. Meg a másik hogy eddig ha megkocogtattam picit az akváriumot, rögtön elúszott, most nem tud elúszni pedig próbálkozik.

Nemrég etettem szúnyoglárvával, a szokásos adagot kapta, úgyhogy még ez se lehet a gond. És vedleni is már levedlett pár napja.

Vagy ez már a korral jár?



2013. ápr. 16. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ez a korral jár szerintem
2013. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem nem a korral jár hisz akár 20 évig él a 7 év egy embernek kb 26 év
2015. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!