Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A barátnőm talált egy fürge...

Csajok2001 kérdése:

A barátnőm talált egy fürge gyíkot, aminek 1 lába hiányzott, és most mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ügyesen rámsózta,de mit adjak neki enni,meg nincs is terkóm,mibe rakjam?ő egy 20 cm-es hosszúságú fagyis dobozban adta oda.nem engedhetem el.és nem tudom visszaadni,mert elutazott a barátnőm.mi legyen?

2013. ápr. 20. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
enged el nyugodtan
2013. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne engedhetnéd el?!
2013. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert a lába és a farka hiányzik,nagyon rosszul van,és ha kiengedném,és megfogná egy macska,nem lenne mit levetni,és biztos halál vár rá
2013. ápr. 20. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kell itt megjátszani az eszed, hogy a barátnőd... De legalább annyi agyad lenne, hogy a nevedet leveszed.


Na de most komolyan: Szépen visszaviszed arra a környékre, ahonnan befogtad, maximum kicsit fásabb-bokrosabb részen engeded el. A gyíkok hamar regerenálódnak, de nálad a befogási stresszben, plusz fagyisdobozban nem fog.


Vagy elengded, vagy meghal. De most gondolj bele: Olyan, mintha téged valaki elrabolna, de semmit sem értesz magad körül? Hogy éreznéd magad?


Légyszíves engedd vissza a természetbe.

2013. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért van nagyon rosszul, mert benne van egy fagyisdobozban basszus. Szépen engedd el, és vegyél valami legális gyíkot, sok szép van.
2013. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Biztos vagyok benne, hogy a farka meg a lába is nálad esett le.
2013. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Engedd el!!!

Szabadban sokkal jobb neki,mint nálad!Ha meg megdöglik..istenem...ez vele jár!

2013. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne,hogy te nem vagy normális
2013. ápr. 20. 12:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint Xandir
2013. ápr. 20. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Te meg biztosan nem, hogy nem jut el a ki agyacskádik, hogy állatot kínzol. De nekem mindegy.
2013. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!