Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 60l-es akváriumba, terráriumba...

M0ha kérdése:

60l-es akváriumba, terráriumba milyen gőte faj, az amit lehet tartani? Egyáltalán van olyan fajta, amit lehet tartani 60l-ben? Ha valaki be tudna linkelni egy fórumot ezekről az állatokról, nagyon megköszönném

Figyelt kérdés

2013. máj. 1. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
tűzhasú gőtét biztosan lehet. kell neki száraz rész is ahova kimászhat
2013. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

lenne még pár kérdésem a gőtékkel kapcsolatban: Halakkal lehet esetleg együtt tartani? Mekkora vízhőmérsékletet igényelnek? A szűrő nem zavarja, vagy esetleg megvan a szűrő magasabb fokozata mellett is, netán szereti is, ha van egy kis sodrás a vízben? 60 liter-ben hány gőte lenne az, amit lehet tartani. Az is érdekelne, hogy mennyire társas állat, inkább egyedül van el, vagy érdemes mellé venni még egyet?

Bocsi a sok kérdésért, de egyetlen fórumot sem találtam eddig, ahol ezeket írták volna.

2013. máj. 1. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy aquael fan1-et beteszel szűrőnek, az jó, mert az nem fog nagy sodrást csinálni 30 liter vízben, hanem pont jó lesz.


Nem kell telerakni vízzel az akváriumot. Csinálj nekik hungarocellből, vagy polifoam darabkából kis "úszómatracot". Kimásznak rá többen egymás mellé napozni.

2013. máj. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen a fórumon nyugodtan felteheted a kérdéseidet, minden bizonnyal lesz, aki szívesen válaszol:

[link]

2013. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

~nem nagyon lehet halakkal tartani

~nem kell fűtő, jó a szobahőmérséklet, nyáron még az is meleg lehet nekik

~nem szereti a sodrást, de kell szűrő

~mivel a felét töltöd meg vízzel, én 30 literbe kettőt tennék

~szerintem nem szeretnek egyedül lenni

2013. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!