Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nincs kertitavam. Mibe lehetne...

Nincs kertitavam. Mibe lehetne kirakni a teknőst a szabadba? Illetve, hogy alakítsam ki neki?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb alumínium kád, viszont nem annyira mély. Kb. 9-10 centis a tekim.
2013. jún. 17. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alumíniumkád is megteszi neki, tegyél bele egy napozót is. Éjjelre én nem hagynám kint a teknőst, hanem bevinném
2013. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap ilyenbe tartottam a tekit egész délután

[link]

tescoba lehet venni 3-4 ezer ft-ért !!

2013. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dédnagyapám a kertjében tartotta két teknősét, egy kis elkerített részen, volt nekik egy nagyobbacska lavór leásva, éjjel nappal kint voltak, évekig boldogan éltek, maguktól visszajöttek, ha kiszöktek.Szerintem nem kell behozni estére sem.
2013. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem ásol egy lyukat és fóliazsákkal(ilyen naggyal kibéleled, az bőven elég,én is ezt szoktam.meg van egy ilyen vas ládám azt telengedem vízzel és már késszi is viszoont figyelj arra hogy a víz 26-30 fok között legyen (lehet 32 is) mert megfázik illetve megfőől a teki:D
2013. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!