Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek megmarad a gyík...

Szerintetek megmarad a gyík az teráriumban?

Figyelt kérdés
Találtam egy gyíkot (fürge). Nőstény, kb 20 cm a farkával együtt. Betetteam egy 35cm x 50 cm-es terráriumba. Tettem neki az aljára homokot, bele nyomkodtam apró kavicsokat,nyomkodtam bele füvet és tettem bele egy követ amin majd napozni tud ha kiteszem. Fogok neki szöcskét és bogarakat. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek megmarad e?
2013. júl. 2. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörködj benne pár napig, utána engedd szabadon. Nem hiszem, hogy megmaradna.
2013. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kérlek engedd el, ha nagyon szeretnél egy gyíkot akkor vegyél gekkót! Mi értelme megfosztani őt a szabadságától? Télen mivel etetnéd?
2013. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem kéne bezárnod, és nem marad meg
2013. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, szerintem is elkéne engedni. El is engedtem.
2013. júl. 2. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kis koromban fogtam egyet és elengedtem a szobában, felmászott a függönyre, onnan nézett lefelé :)

Aztán kinyitottuk az ajtót és kiment, mert anyám félt tőle :D

2013. júl. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is fogtam egyet, egy 20 literes terráriumba tettem, elképzeltem, ahogy berendezem neki, de a gyík megoldotta. Kiugrott belőle... :D Még egyszer nem tudtam megfogni, eliszkolt. :)
2013. júl. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak mellesleg: A fürge gyík védett faj.
2013. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!