Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Két pár hónapos ékszertekim...

Két pár hónapos ékszertekim van. Nincs vízmelegítőm, csak lámpám. Viszont nem túl meleg a lakás kb.21 fok. Nem lesznek betegek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
nem
2009. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

pff bő válasz... szted ezzel segítesz a kérdezőnek??xD

nekem is van 1 ékszertekim 6 hónapos és az eladó azt mondta h a 26°C-t szeretik de a 24°C sem vészes ha olyan lámpád van ami a vizet is melegíti akkor semmi gond. vegyél vízhőmérőt h ellenőrizni tudd a víz hőmérsékletét. fedd le az akváriumot egy üveglappal vagy valamivel (de ne teljesen h a levegő be tudjon menni) ez azért fontos mert ha kimegy szárítkozni a hőm.változás miatt nehogy tüdőgyulladást kapjon...

2009. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első hozzászóló vagyok. 2 éve van teknősöm 21 fokos vízben semmi baja sem lesz ezt garantálom nem kell ide hőmérő bedugod a kezed a vízbe és meg tudod állapítani. Nyáron felviszem a manzárdba télen, ősszel pedig lent van a kályha mellet az akvárium.


Az más kérdés hogy menyire kedveli a 21 fokot, a 23-24 már sokkal jobb. Tehát a válasz ugyan úgy.


NEM

2009. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja még valami 2. nem fog tüdőgyulladást kapni a hőmérséklet változás miatt.
2009. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

második válaszoló vok

igen, de ha még bébiteki akkor könnyen tüdőgyulladást kaphat, az eladó mondta

a kérdező döntse el maga h kinek hisz...

2009. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkeinek. Vettem hőmérőt és alacsony volt a vízhő. Vettem a piciknek egy vízmelegítőt és már most többet úszkálnak.

Üdv

2009. okt. 27. 16:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!Már bocs,de szerintem eléggé butaság volt felszerelés nélkül elhozni egy tekit.De jó hogy most már van vízmelegítőjük.:D:D
2009. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

második válaszoló vok mégis csak nekem lett igazam első válaszoló! :)

jó hogy vettél neki mostmár nem fognak fázni:D

2009. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Két tekit vettünk az állatkereskedésben és a kereskedő még most is azt mondta, hogy nem kell nekik vízmelegítő. Akkor mi minden felszerelést megvettünk,amit ajánlottak: napozót, víztisztítót....

Kb. 4 éves voltam, mikor volt tekim. Nem emlékeztem, hogy mi kell nekik. Tehát nem butaság volt részemről,szerintem. :)

2009. okt. 28. 17:54
 10/13 anonim válasza:

nem lesz semmi bajuk :)

csak arra figyelj hogy a lámpát sokat tartsd nekik bekapcsolva

2009. okt. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!