Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy jobb? Meleg lakás és...

Hogy jobb? Meleg lakás és kevésbé felöltöztetve éjszakára a baba, vagy inkább hidegebb levegő, de jól bebugyolálva?

Figyelt kérdés
2009. dec. 14. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hűvösebben jobb aludni,mert akkor a szervezet is kicsit lelassul,és ez segít a pihenésben.
2009. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Második.
2009. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a hidegebb levegő sokkal egészségesebb, kisebb a valószínűsége a bölcsőhalálnak is ha 20 fok alatt van a hőmérséklet éjszaka, inkább öltöztesd fel jobban
2009. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Második! Nálunk tombol a távfűtés, az ablakot mégse nyithatom a babára, úgyhogy sokat szenvedünk miatta!
2009. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 fok van a szobájában, egy hosszú ujjú rugi és egy vékony hálózsák van rajta. Nem szabad nagyon bebugyolálni sem, mert fokozhatod vele a bölcsőhalál kockázatát.
2009. dec. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk általában 22-24 fok van bent és egy vékony rugi és egy hálózsák van rajta!Meg vékony pléddel takarom.Kályhánk van,ráadásul falközti és nehéz megoldani,hogy babánál hűvösebb legyen és mi sem fagyjunk meg!
2009. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk éjszaka 18-19 fok van. A kislányom flanel pizsamában és egy közepesen vastag takaróval alszik (nem rúgja le soha). Sokkal jobban alszunk mi is, ha nincs túl meleg a lakásban. A nagyoknál is így csináltam, bevált. Ha nagyon meleg van vagy túl vastagon van beöltöztetve, a bölcsőhalál kockázata magasabb lesz.
2009. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk 20 fok van éjjel.

A lányomnak pont jó, ha melegebb van, nem alszik...

2009. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is így gondoltam. Csak most azért vagyok kicsit tanácstalan, mert eddig nem fűtöttünk, annyira körbefűtenek minket a szomszédok. 18-20 fok körül van a babák szobájában. VAn rajtuk hosszúújjú body, vékony rugdalózó és vastagabb hálózsák. Gondolom ez elég, csak most már elkezdtünk fűteni, mert ugye bejött a hideg, és nem tudom hogy ha így 20-22 fok lesz,a kkor is így öltöztessem e őket?

2009. dec. 15. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!