Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gőtét 44l-es akváriumban?

Gőtét 44l-es akváriumban?

Figyelt kérdés

25x37x47-es akváriumról lenne szó, és valami kétéltű állatra gondoltam, mondjuk gőtére, valami szevvre, de ha nem akkor milyen szép kétéltűt ismertek, az ár nem számít...

Persze kimászókkal meg minden!



2013. aug. 7. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A kínai tűzhasú gőtéből lehetne kettőt beletenni, csak most túl meleg van ehhez szerintem, nem biztos hogy kibírják ezt a rettenet hőséget.

[link]


Vagy hát nemtudom nézd meg a többit is, ha gondolod, nyílméregbéka esetleg:

[link]

2013. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy törpe karmos béka, neki viszont tele kell rakni vízzel és nem kell kimászó.
2013. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt a pbizonyos Cynops Wolterstoffri-t milyen gyakran lehet megtalálni, esetleg rendelni a fővárosból (mert szegedi vagyok)
2013. aug. 7. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:

hát én pesti vagyok, eddig itt a közelben a boltban két félét láttam csak, és nem azt amit kinéztél, mert itt mindkettőnek fekete volt a háta


Cynops orientalis - az a kisebb, ez általában olyan vékonyka szokott lenni


Cynops pyrrhogaster, vagy atsumi - az meg vagy kétszer akkora és dagibb is szokott lenni és élénkebb, etr a fajtát többször látom rohangálni a vízben.


Én nekem volt régen 4db abból a pici fajtából, de nagyrészt csak döglöttek a kövön, nem sokat mozogtak. Most ha én vennék biztos a nagyobbat venném, pedig az nm olyan szép, de szerintem jobb azt látni ha élénkebb az állat.

2013. aug. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisebb fajták sokat lustultak.
2013. aug. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet, hogy bemész a Tópus szegedbe és megkéred hogy rendeljenek neked?

Azt látom, hogy nincs nekik gőtéjük semmilyen, azért gondoltam, hogy meg lehetne beszélni velük, mert elég sokféle állatot tartanak, és valszeg a nagykerből tudnának hozatni gőtét is. Nem?

[link]

2013. aug. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!