Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy teknős meddig bírja...

Egy teknős meddig bírja élelem nélkül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Az én teknősöm évente kb.kétszer ha eszik. Ha eszik!
2009. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

A mi nagy teknősünk (21 éves) szabadon mászkál a lakásban. Kb. 4 naponta rájön, hogy éhes, akkor nem is hagy minket békén addig, míg nem adunk neki enni. Jön utánunk, zörög mindennel, hogy felhívja magára a figyelmet. Ha meglátja az etetős lavórt, ezerrel spurizik oda, és várja, hogy ehessen.

De van olyan ismerősöm, akinek 2 hetente evett a békája, télen pedig még ritkábban.

2009. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

20:19

milyen tekid van? mekkora? gondolom szárazföldi.

2009. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy vörösfülű ékszerteki, rendes nevén Bercike. Úgy van kialakítva a helye, hogy ki tud mászni a vízből, és egy feljárón vissza is tud jutni. Így nyáron nyugodtan ki tud menni napozni az erkélyre, vagy bejön hozzánk a hálószobába és "tévézik", legalábbis bambul a kép és a hang felé. :D
2009. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Raknál fel a helyéről képeket? Nekem is van 2 tekim és szivesen alkítanék ki nekik ilyen helyet.
2009. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Küldj egy e-mailt, és válaszban elküldöm neked a fotót. Egyébként egyedileg készíttettük az üveget, az állatkereskedésben elég furcsán néztek ránk, amikor leadtuk a méreteket, meg a rajzot, hogy milyen is legyen. :D
2009. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
10-20 napig
2010. jan. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemjuteszembesemmi49 ***** válasza:
szerintem simán kibírja az átlag görög teknős(természetesen kifejlett) is 1 hónapig is élelem nélkül. de én biztosra veszem nagyon sok fajat tovább is bírja! :)
2017. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!