Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Pár napja vettem észre, hogy...

Pár napja vettem észre, hogy a kertem végében lévő patakban egy teknősbéka van, ha felhívom a természetvédelmiseket, elviszik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 16:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ilyen?
2013. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ilyesmi, igen.
2013. aug. 25. 20:30
 14/14 anonim válasza:

#10

Valóban senkinek nem kell ismernie a különbséget, a 7-es válaszoló ezért linkelt képet ami a válaszával együtt teljesen korrekt és hasznos válasz. A válasza és mellékelt képek mellett pedig nem kell „mindent tudó amatőr biológusnak” lenni a különbség eldöntéséhez, mint ahogy ahhoz sem, hogy valaki meg tudjon különböztetni egy burgonyát egy csattanó maszlagtól kép és leírás (amit most kihagynék) alapján (pedig ez nem is olyan triviális egy olyannak, aki még egyik növényt sem látta). A válaszából pedig egyértelműen látszik, hogy tudja miről beszél.


Burgonya:

[link]


Csattanó Maszlag:

[link]

2013. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!