Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hullom legyen? Tobbi lent.

Milyen hullom legyen? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék valamilyen hullot a sisakos meg a szimpla keméleonnal szemezek mert ezek lennének megfelelo méretuek,de mielott dontenék milyen más hullok vannak amik nem picurkák mint a leopárdgekkó stb hanem kaméleon méretuek és jó a természetuk.Tapasztalatlan hullotartó vagyok kígyó nem johet szóba se teknos mert azokat meg nem szeretem.Szerintetek?Milyen magatartású a kaméleon?Konnyu kézhez szoktatni?Naponta mennyit kell vele foglakkozni?Jó dontés a kaméleon?Szonyegkaméleon,sima vagy sisakos leygen?



#etetés #viselkedés #terrárium #kaméleon #sisakos kaéleon #szonyegkaméleon
2013. szept. 1. 11:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

ha kaméleon lesz akkor sisakos,szonyegkamélon vagy sima?

Mik a kulonbségek a szonyeg és a sisakos kozott?

2013. szept. 1. 11:06
 2/25 anonim ***** válasza:

Az agáma nagyon szelid,és könnyen kézhez szoktatható,nekem is van,imádom,és szinte velem alszik...:D

és nem szökős,a kaméleon meg nagyon az :D

2013. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én a kaméleont nem javaslom.Pont tegnap voltam kiállításon,ahol volt,és a gazdája tartott róla egy kis előadást,eléggé agresszívak tudnak lenni,szóval kezdőknek nem ajánlott.Én személy szerint a gekkót javaslom,de azok társas lények,szóval minimum 2 kell belőle,és figyelni kell rá,hogy csak egy hím legyen az alomban maximum.Vas esetleg még az agámát.Ajánlanám a királypitont is,de azt mondtad nem akarsz kígyót.
2013. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat.Kaméleon enm alkalmas nekem ezt eldontottem.Inkább a szakálas agáma felé hajlok mert a gekko az eléggé kicsi.Meg abbol i sjo az agáma,mert novényt eszik és kukacokat ritkán bogarakat is viszont undorodom az élo bogaraktól.Jó választás?Vagy a gekkó is akkora mint az agáma?
2013. szept. 2. 09:38
 5/25 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.Az agáma étrendjéhez éppen annyira hozzátartoznak a rovarok,lárvák,mint amennyire a növények.Szóval azt is kell adni neki,és vitaminozni kell a táplálékukat időnként.
2013. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De kézzel kell megfogni etetéskor az élo bogarakta vagy lehet csipesszel is?És a szocskék nem ugrálnak szét?
2013. szept. 2. 11:38
 7/25 anonim ***** válasza:
Azzal fogod meg amivel szeretnéd,de kézből egyszerűbb,mert akkor odanyújtod neki,ő meg elkapja a kezedről.
2013. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát ez nem tul jó hír mert én nagyon félek a pókoktól ha csak MEGLÁTOK!!! egyet percekig ráz a hideg szóval utálom a bogarakat.Egészséges számára ha csak kevés bogarat kap de hernyókat meg lárvákat és pluszba zoldségeket kap gyakrabban-persze változatosan.Vayg feltétlenul szocske kell neki?
2013. szept. 2. 16:43
 9/25 anonim ***** válasza:
Teknőst nem szeretnél? A szárazföldiek növényevők, nem kell nekik bogarakat adni. Teljesen megértelek én is szeretem az állatokat de a pókok és bogarak kivételével :D Nem tudnám megfogni sajnos én se de még csipesszel se mert lehet, hogy kiugrik és akkor jön a szívroham :D
2013. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Vol trknosom de nem jott be mert harapott meg nem csinált semmit csak fingott.
2013. szept. 5. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!