Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Repülőtéri biztonsági ellenőrz...

Repülőtéri biztonsági ellenőrzésnél a kapun állattal a kézben át lehet menni?

Figyelt kérdés
Nemsokára külföldre költözöm és a házi kedvencet is (nappali gekkó) vinném. Nem nagy, kb 10 cm. A kézipoggyászba simán elférne a megfelelő szállítódobozban természetesen. A probléma az, hogy a cég amivel megyek állatok szállítását nem vállalja. Sem a kabinban (pet in cabin) sem poggyászként (pet in cargo), így maximum csak fel tudnám csempészni. A biztonsági ellenőrzésnél ha egy dobozzal a kezemben, benne egy gekkóval sétálok át a kapun nem kapcsolnak le? Úgy értem, hogy "az állat marad" kijelentés elhangzik-e vagy engednek tovább? Valakinek tapasztalat?:D előre is köszi!

2013. okt. 2. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztos, hogy elhangozna az a mondat.
2013. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak továbbengedni, mert ez ilyen módon (ha lebuksz, amire jó esély van) csempészésnek minősül és egyből elő fognak állítani. Még az útleveledet is bevonják és az országból sem mehetsz ki. nem beszélve a börtönről.

Ne gondolkozz ilyesmin.

2013. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lehet a kezedben, amikor átsétálsz a kapun, minden cuccod a kis kosárkákba kell tenned a futószalagon és átvilágítják.
2013. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sanya9906 ***** válasza:
Ilyen esetbem az állatot el is kobozhatják
2013. okt. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

próbáld máshogy átszállíttatni, pl velük:

[link]

de én annyira nem olvastam el, most nincs kedvem

2013. okt. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!