Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A gekkóknak vannak érzéseik?

A gekkóknak vannak érzéseik?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egyért es ugy szeretem es kiváncsi vagyok hogy ok éreznek e ilyet :)
2014. jan. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs
2014. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
szerintem biztosan :) az állatok nagyon okosak, biztos képesek szeretni is.
2014. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"az állatok nagyon okosak"

a válaszod már itt megbukott

2014. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tundernita válasza:
A gekkó is állat és igen is minden állat okos és vannak érzéseik is. neki is fáj ha bántják csak nem tudja elmondani szegény. aki meg azt mondja hogy nincsenek érzései egy állatnak legyen az akár emlős hüllő vagy madár vagy bármilyen más állat igen is vannak érzéseik. aki ezt gondolja ne tartson állatot mert akkor a gazdájának sincsenek érzései.
2014. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak érzéseik az állatoknak, ezt már sokszor bizonyították agyi aktivitásmérő monitoringgal.


De elég megnézni egy macskát pl. azok olyan kifejezőek. Szeret játszani, utálja a hideget, néha álmos, néha csak úgy bújna.. Teljesen emberi érzelmek ezek, pedig a macskának borzasztóan pici az agya. Egy gyíknak is hasonló méretű, úgyhogy szerintem ők is pont ugyanilyen érzelemdúsak :)

2014. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. ápr. 8. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!