Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfiben mikor alakulnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfiben mikor alakulnak ki az érzéseik egy nő iránt?

Figyelt kérdés

Vegyünk egy példàt. Pasi csaj hetek òta kavarnak pasi kezd szerelmes lenni a csajba,a csaj meg màr belezùgott,de nem hisz a fülének hogy kellhet a pasinak.

22/L


2014. jan. 23. 21:12
 1/9 Zakathol ***** válasza:
Bármikor.
2014. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl. az az érzése, hogy jól főz, az első tányér csülkös bableves után!
2014. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És te tényleg 22 vagy?
2014. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Màjusban jaja=) nem volt komoly kapcsolatom még
2014. jan. 23. 21:24
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
amikor bízni és hinni tud a másikban;)
2014. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első kézfogás, első contact:D
2014. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... most már kitapasztaltam, ez hogy működik nálam, meg is osztom veled. DE! Ez nem biztos, hogy másnál is így van, így csak útmutató jellegű, mintsem szabályszerű!


Szóval tegyük fel, hogy van egy lány. Meglátom, megtetszik mondjuk mert vonzó számomra a külseje. Nem kell most a médiában agyonreklámozott műnőkre gondolni, teljesen normális értékrendem van, teljesen normális nők tetszenek.

Szóval mondjuk, hogy vonzónak tartom. Ekkor megpróbálok valamiképp megtudni róla amit lehet: mi a neve, ha nem ismerem, van-e valakije, tudod ilyesmik... és bizony ha nem találok benne olyan kivetnivalót, ami alapján azt mondom, hogy nem kéne, akkor megengedem magamnak, hogy gondoljak rá. Sokat. És szép lassan kialakul az érzés. Ha viszont olyan, hogy azt mondom rá: kösz nem, akkor még ha vonzó is, nem fogok szándékosan rágondolni és nem alakulnak ki ilyen érzések. Nyilvánvaló persze, hogy ha minden oké, megpróbálok valamiképp közelebb kerülni hozzá. De előbb megfigyelem magamnak egy picit. Nem kell rosszra gondolni, nem ÚGY figyelem meg mint valami CIA ügynök, csak nem adom egyből a tudtára, hogy tetszik. Mert akkor már nem viselkedne talán természetesen.


22/F

2014. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár egy jól elhelyezett pillantás, egy olyan hajlibbentés, egy olyan mosoly egész életre rabul ejtheti a férfit. 23F
2014. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én női szemmel azt láttam 2011 novemberében mikor jelenlegi párommal először találkoztunk hogy elsőre már úgy meg mozgattam benne valamit hogy onnantól csak egyre jobban láttam hogy akar és küzd értem kellek neki pedig én akkor még egy naiv tini voltam..(16 voltam bár ő ezt nem tudta de nem tudott el szakadni tőlem miután megtudta úgy belém szeretett mellesleg 18-20-nak nézett) :) aztán 2 hét után már annyira bízott bennem hogy még magam is meg lepődtem.. ő akkor volt 21 tehát nem volt naiv tini.. :)tehát érzések alakulhatnak egyből az első találkozásnál méghozzá olyanok amik így kihatnak hogy utána már nem érdekli hogy fiatalabb vagy idősebb.. magasabb vagy alacsonyabb.. :)
2014. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!