Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez hogy történhetett meg?

Ez hogy történhetett meg?

Figyelt kérdés
Van, vagyis pontosabban volt egy 13 éves vörösfülű ékszerteknősöm. Úgy határoztam, hogy idén télen kiteleltetjük a kerti tóban. Sok leírást olvastam ezzel kapcsolatban és azt volt a benyomásom, hogy egy ilyen idős példány komplikációmentesen ki tud telelni. A kerti tó körülbelül 130-140 centiméter mély. Én budapesti vagyok, és ez a kerti tó a vidéki rokonaimnál van, így sajnos nem tudtam ránézni a teknősömre, az idős házaspárt pedig nem akartam megkérni ennek ellenőrzésére a beleesés esetleges veszélye miatt. A teknős mindeddig nem jött elő, így sejtettük, hogy baj lehet. A mai nap ott voltam, óvatosan végigpásztáztam a tó medrét egy lomseprő gereblyével és ekkor a víz földobta a teknős felpuffadt, oszló tetemét. Hát, őszintén, elég dühös voltam. Vajon mit szúrhattam el?

2014. ápr. 13. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az komoly.
2014. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy nem volt hozzászokva a szervezete? ha eddig nem telelt tóban kitudja
2014. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felelőtlen vagy. Sokat olvastál róla? Mindenhol az van írva, hogy NEM kell teleltetni.

Ha eddig nem teleltetted, akkor ezért nem bírta.

Teleltetni NEM így kell!!!!!!!!!

2014. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Schrancdorka ***** válasza:
télen meg főleg ne kint tartsd!MEGFAGY!
2014. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gagamama ***** válasza:
Ha eddig terráriumba tartottad akkor nem lett volna szabad elengedned. Meleg vízű állatok ha nincs meg a 24 fokuk akkor el pusztulnak.
2014. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!