Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen nem mérges kígyó vagy...

Milyen nem mérges kígyó vagy sikló lenne jó egy teljesen kezdonek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még soha nem volt semmilyen hullom,csak más állatok,és most szeretnék valamilyen kígyofajtát,vagy siklót.

Nagyon tetszenek a királysiklók,a voros vagy a nelsoni királysikló,de ms fajtákat nagyon nem ismerek,mit ajánlanátok nekem,ami nem annyira unalams színu de azért nem harap,és nyugodt fajta?

LENNE MÉG EGY KÉDÉSEM:

Lehet a kígyókat/siklókat kézbe venni?Persze tudom hogy nem az a simogatós állat,de azért szeretném néha kézbe venni anélkul hogy "lekopne" valamivel?Kibocsájtanak valami folyadékot vagy nem?

Koszonom.

15/l


2014. ápr. 22. 09:07
 1/7 Platypus ***** válasza:
A királysiklóval meg is találtad az egyik ideális kezdőfajt. A másik amivel érdemes lenne ismerkedned, az a gabonasikló. Mindkettőnek rengeteg színváltozata van, könnyen elérhetőek és viszonylag olcsók. A nagyobb kiadás a megfelelő méretű terrárium beszerzése. Ésszel kézbe lehet őket venni. Nem azok a simogatós állatok, de ha megszokják az embert, akkor jól tűrik a dolgot, sőt van amelyik élvezi is a testmeleget.
2014. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, h belekontárkodok.. Én is kezdő vagyok és a vörös királysiklót néztem ki. Hétvégén volt hozzá szerencsém, nagyon megtetszett :)

A terrárium méretét illetően különböző infókat olvastam eddig. Vhol azt írták, h legalább olyan szélesnek kell lennie, mint a siklónak, vhol meg azt, h kisebb is elegendő.

Melyik az igaz?

2014. ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom,ennek még utána kell néznem.:D

Koszonom a válaszokat.

LOVELL KI VALAMILYEN VÁLDÉKOT AMIKOR KéZBE VAN VÉVE?

2014. ápr. 22. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Akit én fogtam, ő nem :)

Bár ez gondolom szoktatás/egyedfüggő is.

Remélem Platypus válaszol még a terrárium kapcsán :)

2014. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A sikló is kígyó!!

Egyébként meg egy siklóféle sem mérges.

2014. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Platypus az kacsacsőrű emlős, nem kígyó. :D
2014. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Platypus kapcsán az első válaszolóra gondoltam ;)
2014. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!