Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az Uri Geller műsorban lévő...

Az Uri Geller műsorban lévő mérges kígyó valóban az volt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az volt, hisz tisztán lehetett látni, és kétlem, hogy akkor nem olyan kígyót rakotak volna a show-ba. De én arra tudok gondolni, hogy leszívták a mérgét elötte.
2008. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes...szeretném, ha válaszolna egy olyan ember, aki tartott valaha Boa kígyót, ami nem mérges kígyó!Nekem volt, és az pont úgy nézett ki mint ami a műsorban volt!Ha neten rákeresel a dzsungelviperára, ahogy a műsorban nevezték, rájössz hogy olyan nincs és ha boa szót ütöd be pont olyan kígyót dob ki mint ami a műsorban szerepelt....
2008. márc. 30. 10:03
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
az volt,de a méregfogát már v.színűleg kivették,más országokban is ment ez a show,ott is volt egy hasonló mutatvány,és ott is utólag derült ki h.már nem volt meg a méregfoga.
2008. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nem fontos szempont ez, hogy "mérges volt-e", hiszen semmilyen olyan körülmény nem volt, amiben szerepet játszott volna az, hogy mérges a kígyó avagy nem.


Egyszer nem fogták úgy meg, hogy "haraphasson", illetve a sztárok által történő "belenyúlás" még valami hipermérges állat esetén sem lett volna különös következménnyel, ha elvéti az amfórát.


Az a produkció abszolút megdönthető volt szerintem. Ott nagyon sok olyan lehetőség volt, ahol ki lehet játszani a "tudatalattit."

2008. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
igen, mert lentkereket raktak bele.
2008. ápr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mi van a lentkerékkel???????
2008. ápr. 22. 18:40
 7/10 anonim válasza:
94%
Nem láttam a műsort, de ha boa volt benne, akkor nagy átkúrás, mert az nem mérges kígyó, magam még gyerekként simogattam, szüleim, vagy tesóm meg nyakukba vették (én nem mertem, meg hát kicsi voltam). A boa ugyanis összeroppantással öl.
2008. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár gondolom már értesültetek az "igazságról" de megerősítésként írnám le, hogy 100%-ban NEM volt mérgeskígyó. Magam is tartok kígyókat, boákat is. A műsorban egy kutyafejű boa (Corallus caninus) volt látható. Kisesbb testű óriáskígyó, méregfoggal nem rendelkezik.
2008. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
meg miaz h kiszedik a méregfogát?:O:Dakk nemtud enni:D
2009. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egy smaragdzöld kutyafejű boa volt. Óriáskígyó, nem mérges:


[link]

2011. márc. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!