Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja a szemének?...

Mi lehet a baja a szemének? Fehér csík, ékszerteknős

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Mi lehet a gond? Piszkos víz, sérülés, vitaminhiány? Nem nő ez a fehérség, de engem aggaszt. Feltöltöttem a képet ide, légyszi segítsetek! Köszi

[link]



2014. ápr. 26. 17:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem gennyes .Még ha nem is gennyes ez biztos nem normális . Vidd orvoshoz ! RÖGTÖN
2014. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gagamama ***** válasza:
Kezd be gyulladni a szeme ez majd az egész szemére rá fog terjedni és nem fog egy ideig látni sem. Az én tekimnek nem volt lámpája és begyuladt a szeme is és szenvedet nagyon rosszul éreztem magam miatta és mondta az állatkerskedő hogy vegyek neki egy Uv égőt 5500Ft-ba került belecsavartam az asztali lámpába és a teknősőmre világítotam vele és 4 hónap múlva rendbe jött és minden téle be fofom nekik kapcsolni mert ez olyan nekik mint a nap. Próbáld meg ezt nekem segített. Minél többet napozik meg teszed a lámpa alá akkor annál gyorsabban fog gyógyulni. Ha el viszed az állatorvoshoz az ad neki egy D vitamint tartalmazó inekciót. :) Ha jobban begyullad a szeme akkor én hideg langyos kamilla teával gyógyítottam ami egy kicsit lehúzta a duzanatot.
2014. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Hány Wattos az UV?
2014. máj. 5. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!