Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 6 éves a vörösfülű ékszerteknö...

6 éves a vörösfülű ékszerteknösöm, milyen jelekböl tudhatom meg hogy fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Páncél illetve bőr szín.
2009. dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kettő is:) nekem egyszer egy állatkereskedés vezetője azt mondta hogy a farkuk alapján a lányé rövidebb tehát a lánynak kb így néz ki: > míg a fiúnak => bocsi ezt máshogy nem tudom "lerajzolni" :) a lényeg h a lánynak csak simán csúcsos míg a fiúnak hosszabb tehát van egy kis egyenes része és utána van az a csúcsos része:) Remélem tudtam segíteni
2009. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A karmarol. Ha a mellso mancsan a karom "rovid" akkor lany. Ha "termeszetellenesen hosszu" akkor fiu.
2009. dec. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez tök jó, mert az én teknősös könyvemben az van, hogy ha homorú a hasán a páncél, akkor fiú, ha domború, akkor lány. Lehet, hogy mindegyik igaz? Vagy egyik se?
2009. dec. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kérdező válassz. :) Szerintem teszteld le mindet :D ha csak 1 nem stimmel a többi mind arra utal pl h fiú akkor nyugodtan adhatsz neki fiú nevet(gondolom ezért érdekel :))
2009. dec. 31. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit eddig mondtatok mind igaz.FIú: nagy köröm, hosszú farok és sztem a homorú páncél is stimm. Lány: rövid köröm, rövid farok, a hasán domború páncél. (:
2009. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Állatorvos mondta:hosszú farok fiú,rövid lány és sokáig nem lehet egyértelműen megállapítani.

Állatkereskedés:Fiút akartunk venni és azt mondta 100 tekibőt 1 fiú.

2009. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak egy teknősöd van, nehéz megállapítani, mert nem tudsz viszonyítani.Ha fiú-lány van együtt, akkor látszik nagyobb korban a különbség köztük. Amit a többiek leírtak, az igaz mind.
2009. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!