Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ez miért van (sárgafülű...

Ez miért van (sárgafülű ékszerteki)?

Figyelt kérdés

1 hete van két sárgafülű ékszerteknősöm .. gondoltam megkérdem h miért van az h az egyiknek a foltja narancsszínű ? ez valami betegség ?

vagy ez nem sárga fülű ?? a kereskedésben fel sem tünt mert ahogy végig néztem rajtuk mindegyiknek szép citromsárga színű foltjuk volt


2014. jún. 11. 14:49
 1/7 anonim válasza:

[link]

Lehet, hogy vörösfülű ékszerteknőst vettél. :)

2014. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
biztos nem mivel a vörösfülűt már nem lehet kapni kereskedésekben ..meghát a vörös fülű az vörös ez meg narancssárga a párja pedig rendes citromsárga ..
2014. jún. 11. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem igazad van mert nagyon féltem h mi van ha beteg
2014. jún. 11. 15:13
 4/7 anonim válasza:
De azért a helyedben elvinném megnézetni az állatkereskedésbe, ahol vetted, vagy ha ott nem tudnak segíteni, akkor egy állatorvoshoz. Remélem azért, hogy nem beteg. :)
2014. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az lesz belőle köszönöm a tanácsot :)
2014. jún. 11. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:

a sárgafülű sem mindig citromsárga fülű :)

esetleg ha töltenél fel egy képet, akkor segíthetnénk :)

2014. jún. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is két ékszerteknősöm van és az egyik foltja sárga a másiké meg kicsit narancsosabb :) nem hiszem hogy ez betegség lenne mert mind a 2en jól megvannak.
2014. jún. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!