Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti szoktatok ilyeneken gondolk...

Ti szoktatok ilyeneken gondolkodni, ha megláttok egy kutyát, vagy valamilyen állatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti nem szoktatok elgondolkodni, hogy egy-egy kutya, vagy macska, hogy nézne ki emberi formában? Gondolok itt arra, hogy mész az utcán, látsz egy tacskót és elképzeled, hogy néz ki emberként pl. fekete szőra van, akkor fekete haja, mivel a tacskó kistermetű kutya, akkor emberként is kb 170 cm lehet, kicsit duci, szép barna szemekkel, mély hangja van, lusta, stb...

Vagy ilyen idióta dolgok csak nekem jutnak eszembe?:D

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. szept. 22. 14:23
 1/5 Zsuzsanna.:) ***** válasza:
Érdekes elmélet de én ilyenen nem nagyon gondolkozom xd
2012. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy-két emberről még eszembe jut, hogy olyan a feje, mint egy boxernek, vagy lóarca van, de fordítva még nem jutott eszembe!
2012. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én csak azon szoktam gondolkodni, hogy némely hobbyállat mennyire tud hasonlítani a gazdijára :)
2012. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeneken gondolkodni! :D
2012. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is szoktam ezen gondolkodni. Meg azon is hogy egy ember hogy nézne ki állatként.
2015. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!