Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az ebihalak mit esznek? És...

Az ebihalak mit esznek? És szerintetek mibe tarcsam őket? Kis kerek akvárium vagy üditős üvegbe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

[link]


Szerintem egyáltalán ne tarcsad őket semmibe, mert nagyon hamar elszennyezik a vizet, amit nem tudsz tisztítani, büdös lesz és úgyis mindegyik elpusztul, mert nem jut elegendő oxigénhez.

2014. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kiváncsi hogy mivel etessem őket ;) amugy is. Sak 1-2 hétig lennének nálam de amugy már lábuk is van tehát nem olyan kicsik
2014. szept. 4. 21:54
 3/17 anonim válasza:
21%
En is tartottam ebihslat az udvaron, nagy talban. poshadt falevelet esznek, ami mar egy kicsit szetmalott. Szeretik a salata levelet is, de azt elobb meg kell fozni, ami egyszerubb mint a poshasztas.Nagyon szepen fejlodtek, eloszor a hatso labuk, majd az elsok fejlodtek ki.Idonkent lecsereltem a vizet, mert szunyog larvat talaltam benne.
2014. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok annak aki a tepertőt irta úgy érzem az ilyenek nek nincs itt helye...
2014. szept. 4. 22:05
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek...vajon az ilyen moszatot,algát megeszik ?
2014. szept. 4. 22:06
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Szunyoglárvát esznek.
2014. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dioxyde ***** válasza:
adj nekik hal kaját tubifex,szúnyoglárva stb... azt megeszik vagy kisebb rovarokat
2014. szept. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. szept. 5. 06:45
 9/17 Platypus ***** válasza:
Ha már lábuk van, akkor csak és kizárólag élő, mozgó táplálékot fogadnak el. Tubifex, vörös szúnyoglárva vagy vízibolha vehető halas boltban. És ha már mindenáron erőlteted a dolgot, akkor minél nagyobb felmosóvödörbe vagy lavórba tedd őket. Üdítős üvegben rövid úton ammóniamérgezést kapnak vagy az oxigénhiány viszi el őket. Ki kerek akváriumban szintén.
2014. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 balkalolka ***** válasza:
Kedves Norcsi, Magyarorkszágon MINDEN békafaj védett állat, szóval a legjobban úgy jársz ha pánikszerű sebességgel visszaviszed az ebihalakat oda ahol találtad.
2014. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!