Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Faágat szeretnék betenni...

Faágat szeretnék betenni hüllő közé. Hogyan fertőtlenítsem le az ágat h ne maradjon se gomba se penész se akármi mérgező cucc?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
A természetben ki fertőtleníti, mielőtt a kígyó rámászik ?
2014. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifőzés; hypózás; sósavazás. Válassz.
2014. okt. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nene! Vegyszereket még véletlenül se, akkor inkább tedd be piszkosan! Ha kissebb az ág mindenképpen kifőzés, ha nagyobb és nem tudod kifőzni csomagold be és tett be a fagyasztóba,az minden kis rovart kinyír ami belemászott a fába és meg tudná rágni a kis jószágod..(azért kell becsomagolni mert ha fagyasztóba teszed és HA elkezdenek kimászni a rovarok, ne legyen tele a mélyhűtő rovarokkal)

Köveket néha csak jól átmosom forró vízzel és be a mikróba egy rövid időre..fát óvatosan mikrózd mert megég,megbarnul esetleg kigyulladhat..

2014. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az elektromos sütőkben beállítható 80-120 Cfok. Ezen a hőmérsékleten néhány óra alatt minden rovar, gomba, baci elpusztul (magasabb hőmérséklet -> rövidebb idő). Ha nagyon biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor egy nap után ismételd meg (addigra kikelnek a még esetleg megmaradt spórák is).

De azt nem értem, hogy miért kell egy hüllőnek sterilizált faág. Hiszen a (főként meleg, párás) levegőből rövid idő alatt újra felszed bármit...

2014. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hy én görcsös vagy csavart fűzfát háncsoltam le és mikor megszáradt a fa beraktam semmi baj nem lesz

nem muszáj egybe több darab is jó összekötve vékonyabb vastagabb

már lefotozni nem tudom mert elajándékoztuk rokonnak de évekig jo volt

2014. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak tiszta vízzel meg szoktam mosni, és mikró an vagy sütőben jól felforrósítani. (Nyugi, nem gyullad meg) a sütés fertőtlenít
2014. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!